PARTNERZY

 

 

 

                                                       Manroland Sheetfed  – synonim jakości, precyzji i najwyższej niezawodności

 

Manroland Sheetfed jest wiodącym światowym producentem drukarskich maszyn offsetowych, wykorzystywanych w druku komercyjnym, opakowaniowym i wydawniczym. Firmę założono ponad 168 lat temu. U jej podstaw stanęła słynna doskonałość niemieckiej produkcji maszyn. Nazwa Manroland stała się synonimem jakości, precyzji i najwyższej niezawodności w kompleksowych rozwiązaniach druku offsetowego.  Spółka należy do brytyjskiego wielobranżowego koncernu Langley Holdings plc, prowadzącego na skalę światową działalność w zakresie przemysłu maszynowego, a tworzone przez nią dobra inwestycyjne stanowią trzon wielu procesów przemysłowych i komercyjnych na całym świecie.

 

                                            Agfa Graphics – tradycja i nowoczesność

 

Agfa Graphics od prawie 150 lat tworzy rozwiązania wykorzystywane do rejestracji i powielania obrazów. Jest liderem technologii prepress i posiada najszerszą na rynku ofertę materiałów eksploatacyjnych takich jak: filmy, płyty offsetowe, chemia drukarska oraz urządzeń i oprogramowania do zarządzania i automatyzacji procesu produkcji poligraficznej. Oferuje kompletne systemy CTP, systemy druku wielkoformatowego i druku cyfrowego, które  pracują w wielu firmach na całym świecie. We własnych laboratoriach opracowuje innowacyjne technologie, dzięki którym tworzy produkty znajdujące uznanie wśród najbardziej wymagających klientów.

 

 

                             Agencje reklamowe

 

Szczególną grupą partnerów biznesowych stanowią agencje reklamowe, które ze względu na swój profesjonalizm są dla nas niezwykle istotne. Inspirują nas do przekraczania kolejnych etapów w procesie dążenia do doskonałości. To partnerzy definiujący precyzyjne cele oraz posługujący się profesjonalnym językiem. Współpracujemy z agencjami na terenie Unii Europejskiej.

 

 

                             Klienci docelowi

 

Stanowią oni odmienną, bardzo ważną dla naszego zakładu grupę firm partnerskich. To dla nich przygotowana została szczególna forma współpracy polegająca na doradztwie i perfekcyjnym realizowaniu oczekiwań klienta: począwszy od przygotowania projektu, a skończywszy na dostarczeniu druków według harmonogramu i specyfikacji dostaw.

 

                             Instytucje finansowe

 

Dużą część naszych usług poligraficznych adresujemy do naszych szczególnych partnerów – polskich firm finansowych. W kontaktach z nimi cenimy sobie ich międzynarodowe doświadczenie, będące dla nas źródłem działań benchmarkingowych.

 

                             Klienci szczególni

 

To grupa zleceniodawców oczekujących od nas gwarancji zachowania szczególnych standardów, polegających na dochowaniu klauzuli „tajne” lub „poufne”. W tym celu w przedsiębiorstwie naszym wdrożone zostały odpowiednie procedury oraz dokupiono specjalistyczne wyposażenie. Z dumą możemy zakomunikować, że podczas realizacji tego typu zamówień nie odnotowano dotychczas żadnych uchybień.

 

                             Nasi dostawcy i kooperanci

 

Ponieważ sukces jednostki w dużej mierze jest wypadkową bilateralnych rozwiązań kontrahentów, w doborze firm posługujemy się mottem: „Razem tworzymy wartość dodaną, wspólnie rozwiązujemy problemy, łączą nas sukcesy”. Celem naszym jest włączenie wartości dodanej do świadczonych przez nas usług. Stoimy na stanowisku, że bez udziału naszych kooperantów i dostawców niniejszy cel pozostanie w obszarze idèe fixe.

 

                                        Willa Tatiana

 

Kompleks trzech luksusowych podhalańskich willi w Zakopanem, o odmiennym wystroju  apartamentów, luksusowym wyposażeniu z bezpiecznym parkingiem, pokojami odnowy biologicznej z dostępnym dla dzieci sprzętem sportowym. Możliwość rezerwacji przez Internet.

Wysyłanie ...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 GREG DRUK - ALL RIGHTS RESERVED