BIURO PROJEKTOWO-GRAFICZNE

 

 

Ponieważ coraz częściej realizujemy projekty zlecane przez Klientów ceniących sobie kompleksowe podejście do wykonywanego zadania, nasza platforma poligraficzna oferuje Państwu również możliwość skorzystania z usług profesjonalnego biura projektowo-graficznego oraz wyspecjalizowanego w redakcji i korekcie tekstów biura edytorskiego. W skład zespołu projektowo-graficznego wchodzą graficy, mogący wylegitymować się ogromnym doświadczeniem i dorobkiem artystycznym, zaś ekipa redaktorska to wąska grupa purystów językowych, filologów, dla których praca z tekstem jest nie tylko rzemiosłem, lecz nade wszystko – prawdziwą sztuką.

 

Współpracujący z nami redaktorzy specjalizują się również w językowym opracowywaniu publikacji akademickich: artykułów naukowych oraz druków zwartych (dysertacji doktorskich, habilitacyjnych, czy też książek profesorskich).

 

Zlecenia realizowane w zakładzie poligraficznym „Greg” wykonywane są ściśle według koncepcji Klientów, z zachowaniem każdego detalu, bądź też są wynikiem pomysłów naszego zespołu. Niejednokrotnie zdarza się, że oddawany do druku projekt jest wypadkową bilateralnych decyzji i współpracy specjalistów firmy „Greg” z Klientem.

 

Wypracowaliśmy własny tryb pracy, który składa się z sześciu etapów:

• przekazanie przez Klienta wytycznych do projektowania;

• opracowanie koncepcji;

• zatwierdzenie koncepcji;

• realizacja projektu;

• zatwierdzenie projektu.

 

Usługi w biurze projektowo graficznym – wraz z korektą i/lub redakcją tekstów – są dodatkowo płatne (nie są składową standardowej wyceny druku).

 

Wysyłanie ...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 GREG DRUK - ALL RIGHTS RESERVED